Vážení přátelé, doba je pro naši činnost stále nepříznivá, letošní rok nepočítáme se žádnou akcí pod hlavičkou Classic Cupu. Důležité je, abychom se všichni ve zdraví sešli v sezóně příští, kdy se, věříme, budou věci opět navracet k normálu a my se budeme moci věnovat i tomu, co máme rádi. Všem dobré zdraví, pevné nervy a optimismus!
uvodni slider

  • Úvod

PENRITE CLASSIC CUP - AMD Brno

Penrite Classic Cup - AMD Brno - výsledky závodu

Automotodrom Brno hostoval o víkendu 11. - 12. 4. 2015 historicky první setkání PENRITE CLASSIC CUP. Závod klasických závodních vozidel, jenž sestával ze tří samostatných půlhodinových jízd s profesionální časomírou, která zaznamenávala nejlepší časy závodníků, ale i jízdu pravidelnosti. Setkání závodníků proběhlo za příjemného počasí a těšilo se velkému zájmu díváků.

Pokračovat ve čtení

Videoreportáž z Classic Show Brno 2015

2015 videoreportaz classic show brno

Tento víkend jste nás mohli navštívit na výstavě a veletrhu historických vozidel Classic Show Brno 2015, kde jste si mohli například prohlédnout klasická řemesla a technologie používané při opravách a restaurování historických vozidel. Akce se konala v Richard Adam Gallery od pátku 20. do neděle 22. 3. 2015. Pořadatelem byl Atelier Kupka, vydavatel časopisu Motor Journal. Na videoreportáž se můžete podívat zde: www.youtube.com/watch?v=BOcz8YnXq_U

Pokračovat ve čtení

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Chcete být pravidelně informováni?

Sledujte nás na Facebooku!

Kontaktujte nás

Pořadatel

Kontakt

Fotogalerie z let 2010 až 2015, kdy se podnik jmenoval Classic Racing Car Meeting,
najdete na stránkách tehdejšího spolupořadatele www.fordever.cz, sekce Classic Racing Car Meeting.

Odkaz na stránku