PENRITE CLASSIC CUP se stal součástí AČR

PENRITE CLASSIC CUP se stal součástí AČR

S hrdostí si dovolujeme oznámit všem závodníkům, potenciálním závodníkům, fanouškům a široké veřejnosti, že se náš podnik stal dne 27. 7. 2015 pobočným spolkem AČR. Děkujeme tímto AČR jmenovitě Adamu Eliášovi, Luďkovi Kopeckému a Stanislavu Kafkovi za pomoc, absolutní nasazení a neuvěřitelnou rychlost.

Pokračovat ve čtení

PENRITE CLASSIC CUP na OLDTIMER FESTIVALU

 

uvodni fotka

Dne 27. 6. 2015 jste mohli vidět čtyři vozy účastnící se PENRITE CLASSIC CUPU na největším festivalu Jižní Moravy, který se konal již po 22-té na zámku Slavkov. Podle slov pořadatele bylo hlavním záměrem neotřelou formou prezentovat a přiblížit historii a historickou techniku zejména nejmladší generaci, ale také všem ostatním příznivcům historie.

Pokračovat ve čtení

BMW 1800TI

Penrite Classic Cup - BMW 1800TI

Je okruhový speciál vycházející ze sedanu BMW 1800 Sedan ten vyráběl v letech 1963 až 1972. V modelovém roce 1969 dostal BMW 1800 nový interiér a brzdy, černou masku chladiče a nový výše uvedený motor, který měl proti svému předchůdci větší vrtání a kratší zdvih. Výkon 90 koní zůstal zachován. Nový motor převzal blok z modelu BMW 2000, dostal ale kratší zdvih. Dvouokruhový brzdový systém měl jeden okruh na všechna čtyři kola a druhý na kola přední nápravy. BMW 1800 TI má ovšem oproti originálu 140 koní, je kompletně upraveno podle homologace FIA 1286.

Pokračovat ve čtení

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Kontaktujte nás

Pořadatel

Kontakt

Fotogalerie z let 2010 až 2015, kdy se podnik jmenoval Classic Racing Car Meeting,
najdete na stránkách tehdejšího spolupořadatele www.fordever.cz, sekce Classic Racing Car Meeting.

Odkaz na stránku