PENRITE CLASSIC CUP se stal součástí AČR

PENRITE CLASSIC CUP se stal součástí AČR

S hrdostí si dovolujeme oznámit všem závodníkům, potenciálním závodníkům, fanouškům a široké veřejnosti, že se náš podnik stal dne 27. 7. 2015 pobočným spolkem AČR. Děkujeme tímto AČR jmenovitě Adamu Eliášovi, Luďkovi Kopeckému a Stanislavu Kafkovi za pomoc, absolutní nasazení a neuvěřitelnou rychlost.

Jako ojedinělý veteránský okruhový podnik v České Republice i na Slovensku máme velké ambice, které díky AČR a jeho přislíbené podpoře můžeme snáze splnit. Rozhodli jsme se pojmenovat náš pobočný spolek CZECH RETRO RACING CLUB, který budeme zkráceně nazývat CRRC. Na první schůzi byl jednomyslně zvolen Martin Dundálek jako předseda klubu a Karel Kostroň s Vladimírem Joklem jako další členové výboru.

Jako další bod programu přijal nové členy širšího výboru, kteří budou celému klubu pomáhat s organizací. Každé měsíce se bude klub scházet na pravidelných schůzích, kde bude projednávat budoucí směrování klubu.
Výhodou členství v AČR je bezesporu podpora od AČR v podobě organizačních věcí, rad při pořádání závodů pravidelnosti, pojištění závodníků pro každý podnik a hlavně jako členové klubu v AČR mohou naši závodníci startovat na všech akcích AČR. To stejné platí i pro závodníky z jiných klubů, kteří mohou navštěvovat náš podnik. V příštím roce budeme součástí ročenky AČR, v tomto roce jsme to bohužel nestihli. Držte nám palce a my Vás na oplátku nezklameme.

PENRITE CLASSIC CUP se stal součástí AČR    

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Kontaktujte nás

Pořadatel

Kontakt

Fotogalerie z let 2010 až 2015, kdy se podnik jmenoval Classic Racing Car Meeting,
najdete na stránkách tehdejšího spolupořadatele www.fordever.cz, sekce Classic Racing Car Meeting.

Odkaz na stránku